Handmade vs Sieciówki

Handmade vs Sieciówki

Handmade vs Sieciówki

Handmade zagrożeniem dla sieciówek?

Dziś kilka słów o tym, jak handmade coraz bardziej zyskuje na popularności, oraz dlaczego świetnie reklamowane drogimi bilbordami, ulotkami i spotami sklepy sieciowe tracą klientów? Co sprawia, że chociaż są wszędzie, mają szeroką ofertę, nabywcy coraz częściej szukają czegoś nowego? O tym w dzisiejszym wpisie.

Sieciówki to przede wszystkim POWTARZALNOŚĆ, a co za tym idzie NUDA.

Sklepy sieciowe działają szablonowo, a produkty z gotowych wzorów sprzedają w milionach egzemplarzy. W wyniku tego, taką samą poduszkę czy kocyk masz często zarówno Ty, jak i rzesze innych ludzi. Dzisiaj chcemy być oryginalni, a kupując produkty tworzone na tak wielką skalę jest to zwyczajnie niemożliwe. Często, widząc na półce przykładowo trzy poduszki o różnych wzorach wybieramy tę, która dla nas wygląda najlepiej z możliwych do wyboru, co wcale nie oznacza, że nam się podoba. Zwyczajnie jej potrzebujemy. A jak to wygląda w przypadku handmade?
Wyjątkowe prezenty dla dzieci wykonane ręcznie

Handmade to ORYGINALNOŚĆ sama w sobie.

Produkty robione na miarę, jak sama nazwa wskazuje, nie mają nic wspólnego z powtarzalnością, a każdy wykonawca wkłada w swój wyrób składnik wyjątkowy: swoje serducho! Prawda, że tego składnika nie znajdziesz w produktach dostępnych na półkach w sieciówkach? Kupując produkty handmade masz pewność, że ktoś włożył swój czas i zaangażowanie, wcielił pomysł, a przede wszystkim starał się, byś był zadowolony i czuł się wyjątkowy. Chcemy, abyś dostał produkt o jakim marzysz, który pasuje do Twojego wnętrza i stylu, pasuje do Ciebie.
The best handmade gifts

 

Sklepy sieciowe to NISKA JAKOŚĆ i WYSOKA CENA.

Z tym chyba zgodzi się każdy. Kupujemy często produkt, który nie jest wart swojej ceny. Zamiast za materiały i solidne wykonanie niestety w dużej mierze płacimy za dobrze reklamowaną markę. Sieciówkowe produkty przechodzą bardzo długą drogę zanim trafią do rąk klienta. Najpierw zakup materiałów, następnie wykonanie, serie sprzedaży, transport z zagranicy, aż w końcu pobyt w centrach handlowych. A jak to się ma do ceny? Często porównywalnie z produktami handmade, a o ile krótszą drogę mają rękodzielnicze produkty? Wystarczy materiał, wykonanie i sprzedaż. Wniosek nasuwa się sam. Sieciówki oszczędzają po to, by sprzedać jak najtaniej. Oszczędzają na materiałach i robociźnie, a co za tym idzie, często oferują produkty bardzo niskiej jakości z kiepskich tworzyw, co decyduje o funkcjonalności i żywotności danego produktu.

Produkty handmade to WYSOKA JAKOŚĆ adekwatna do ceny.

Jeśli decydujesz się na zakup naszych poduszek, toreb czy kocyków musisz wiedzieć, że nie płacisz za reklamę czy markę, ale za wysokiej jakości materiały i precyzyjne wykonanie. Dokładamy wszelkich starań, by każdy produkt wytworzony naszymi rękami był zrobiony starannie i dokładnie, a co za tym idzie, służył Ci przez długie lata. Często zdarza się, że nowo kupiona poduszka straciła kolor podczas prania, albo w plecaku urwała się szelka, bo ktoś włożył do niego o kilka rzeczy za dużo. Przyzwyczailiśmy się, że tak już jest, ale wcale tak być nie musi. Kupując wysokiej jakości produkty przestaniesz się tym martwić. Stawiamy na solidne wykonanie, a nasza praca sprawia, że zawczasu staramy się przewidzieć pewne sytuacje.

Sieciówki wzbogacają RYNEK ZAGRANICZNY.

Sklepy sieciowe posiadają w swojej ofercie towar importowany. Handmade nie tylko pomaga w rozwijaniu przedsiębiorczości lokalnej i gospodarki naszego kraju, ale także wzbogaca ją kulturowo. Zwłaszcza więc, jeśli jesteś lokalnym patriotą, możesz skorzystać z wyboru i zamiast zakupów w sieciówkach spróbuj zajrzeć i zapoznać się z ofertą sklepów lokalnych
i twórców rękodzieła.

Elkido Handmade to DOSTĘPNOŚĆ o każdej porze.

Faktem jest, że sklepy handmade mają o wiele mniej placówek stacjonarnych. Sieciówki są przecież w każdym mieście i trudno tutaj konkurować. Sklepy z rękodziełem jednak także łączą się z dostępnością, a nawet pokonują konkurencję. Kupując w Elkido Handmade wyślemy do Ciebie produkt gdzie tylko zapragniesz, poza tym możesz śmiało pytać o wszystko, odpowiadamy na każde pytanie. W sklepach sieciowych ekspedienci często nie mają czasu, chęci, a nawet odpowiedniej wiedzy, aby odpowiedzieć na Twoje pytania związane
z zakupami. W Elkido Handmade, a także w innych sklepach z ręcznymi wyrobami jest zupełnie inaczej. To my tworzymy produkty, dlatego wiemy o nich wszystko, od samego początku. Cały czas się doskonalimy, by nasze rękodzieła spełniały Twoje oczekiwania w każdej sytuacji.

Szycie na miarę Bydgoszcz

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *